2. Procedure
Procedure
Title: Doortrekken Groene Loper
Description: De opdracht heeft betrekking op het doortrekken van de Groene Loper. Dit omvat o.a. het aanleggen van een fiets-voetgangerverbinding v.a. de spoorwegovergang Bloemenweg, over het Endepolsdomein, de parkeerplaats P2 Mecc, de Gaetano Martinolaan, en de J.W. Beyenlaan tot aan de Dr. Tanslaan, het verleggen van de afrit van de Kennedybrug over parkeerplaats P2 Mecc, het aanleggen van een nieuwe éénrichtingsweg over de Gaetano Martinolaan, de reconstructie van de J.W. Beyenlaan, Itersondomein en het Jac. Thijssedomein inclusief de aanleg van een regenwaterafvoersysteem, ondergrondse groeiplaatsvoorzieningen voor bomen en nieuwe openbare verlichting.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45230000 Construction work for pipelines, communication and power lines, for highways, roads, airfields and railways; flatwork
Additional classification (cpv): 45233120 Road construction works, 45233141 Road-maintenance works
5. Lot
Lot: LOT-0000