2. Procedure
Procedure
Title: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
Description: Αντικείμενο της σύμβασης είναι η Προμήθεια οχημάτων πολιτικής προστασίας για τις ανάγκες των υπηρεσιών του Δήμου Καρύστου.
Previous notice: 225761-2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34113000 4-wheel-drive vehicles
Additional classification (cpv): 35111000 Firefighting equipment
5. Lot
Lot: LOT-0002
Title: ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΟΧΗΜΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ 4X4
Description: Ημιφορτηγό Όχημα (τύπου pickup) με ωφέλιμο φορτίο τουλάχιστον 1tn και κίνηση στους τέσσερεις τροχούς (4Χ4), με επιμήκη χώρο Φόρτωσης.
Internal identifier: ΟΜΑΔΑ Β
Quantity: 1 piece