543846-2026 - Competition
Netherlands – Postal services – Postvoorziening
Contract notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Postvoorziening
Description: Opdrachtgever wenst met ingang van 1 januari 2027 een nieuwe overeenkomst af te sluiten voor de uitvoering van post-, pakket- en aanverwante logistieke dienstverlening ten behoeve van de gemeentelijke organisatie. Met een initiële looptijd van vier jaar en vier keer de mogelijkheid tot verlengen met een jaar. Met deze Europese aanbesteding beoogt de opdrachtgever de continuïteit, betrouwbaarheid en kwaliteit van haar postdienstverlening voor de komende contractperiode te waarborgen. De dienstverlening ondersteunt een breed scala aan primaire en ondersteunende gemeentelijke processen, waaronder reguliere correspondentie, verkiezingscommunicatie, juridische en formele stukken, pakketvervoer en spoedleveringen. €285.000 per jaar
Internal identifier: 6138518
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: -
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 64110000 Postal services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Partijenpost
Description: Partijenpost
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Verkiezingspost
Description: Verkiezingspost
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Pakketten en aangetekende post
Description: Pakketten en aangetekende post
Internal identifier: 3