See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Verduurzaming vastgoedportefeuille gemeente Maastricht
Description: De opdracht heeft betrekking op het verduurzamen van het gemeentelijk vastgoed door middel van glasvervanging, (spouw) isolatie en zonnepanelen. Gezien de verschillende markten wordt de onderhavige opdracht in drie (3) percelen opgedeeld: - Perceel 1 Glasvervanging; - Perceel 2 Isolatiewerkzaamheden; - Perceel 3 PV-panelen. Buiten de scope van de aanbesteding vallen schoolgebouwen en overige niet direct gerelateerde bouwkundige aanpassingen.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45300000 Building installation work
Additional classification (cpv): 09331000 Solar panels, 44111540 Insulating glass, 45320000 Insulation work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Glasvervanging
Description: Werkzaamheden met betrekking tot het verwijderen van bestaand glas en het leveren van monteren van eem duurzame variant alsmede bijkomende werkzaamheden.
Lot: LOT-0002
Title: Isolatiewerkzaamheden
Description: Werkzaamheden met betrekking tot het isoleren van panden alsmede bijkomende werkzaamheden.
Lot: LOT-0003
Title: PV-panelen
Description: Werkzaamheden met betrekking tot het leveren, installeren en gebruiksklaar opleveren van PV-panelen alsmede bijkomende werkzaamheden.