544924-2026 - Competition
Netherlands – Social work and related services – Dienstverlening statushouders
Contract notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Dienstverlening statushouders
Description: Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van één opdrachtnemer die integrale, kwalitatief hoogwaardige en flexibele dienstverlening levert gericht op maatschappelijke begeleiding, financiële zelfredzaamheid en participatie/werk van statushouders en inburgeringsplichtigen binnen de gemeente Bergen op Zoom. Daarnaast is het doel dat dezelfde opdrachtnemer ook de participatieverklaringstrajecten gaat uitvoeren. De geraamde opdrachtwaarde bedraagt op jaarbasis € 177.024,- excl. BTW. De maximale totale waarde van deze opdracht bedraagt € 1.200.000 excl. BTW over een periode van vier (4) jaar. Indien binnen de maximale looptijd van vier (4) jaar deze maximale totale waarde wordt overschreden, sorteert de raamovereenkomst geen effect meer en eindigt de raamovereenkomst van rechtswege. De gemeente zal de opdracht in dat geval opnieuw aanbesteden conform geldende aanbestedingswetgeving.
Internal identifier: dCI-000545
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Gekozen is voor de openbare procedure. De maximale opdrachtwaarde overschrijdt de Europese drempelwaarde, waardoor een Europese aanbesteding vereist is. Op basis van de uitgevoerde marktconsultatie wordt verwacht dat het aantal inschrijvers beperkt zal blijven tot circa vijf (5) partijen. Gelet op deze verwachte marktrespons biedt de openbare procedure een doelmatige en proportionele wijze van aanbesteden, waarbij voldoende mededinging wordt gewaarborgd zonder onnodige procedurele belasting voor zowel de aanbestedende dienst als marktpartijen.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85300000 Social work and related services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De gemeente behoudt zich het recht voor om gedurende de looptijd van de overeenkomst de opdracht te wijzigen als zij gebruik wil maken van onderstaande optie. Optie Indien gedurende de looptijd van de overeenkomst sprake is van wijzigingen in de Wet inburgering 2021, daarop gebaseerde regelgeving, landelijke beleidskaders, uitvoeringsvoorschriften, bekostigingssystematiek, taakstellingen voor huisvesting van statushouders of andere wettelijke verplichtingen die direct verband houden met de uitvoering van deze opdracht, behoudt de gemeente zich het recht voor de overeenkomst hierop aan te passen. De gemeente kan in dat kader, in overleg met opdrachtnemer, onder meer wijzigingen doorvoeren ten aanzien van: - de inhoud, omvang en inrichting van de maatschappelijke begeleiding; - de inhoud, omvang en inrichting van het participatieverklaringstraject; - de aard of omvang van de doelgroep(en) waarop de dienstverlening betrekking heeft; - de resultaten, prestatie-indicatoren en monitoringsvereisten; - de rapportage-, registratie- en verantwoordingsverplichtingen; - de samenwerking met de ISD Brabantse Wal, taalaanbieders, werkgevers, zorgaanbieders, welzijnsorganisaties en overige ketenpartners; - de werkprocessen, werkwijzen en uitvoeringsafspraken die noodzakelijk zijn om te blijven voldoen aan gewijzigde wet- en regelgeving of beleidskaders; - de bekostiging, prijsstructuur of financieringsmethodiek, voor zover een wijziging rechtstreeks voortvloeit uit gewijzigde wet- en regelgeving of gewijzigde rijksfinanciering. Indien een wijziging als hiervoor bedoeld gevolgen heeft voor de omvang van de werkzaamheden, de benodigde capaciteit of de uitvoeringskosten, treden partijen tijdig met elkaar in overleg over de wijze van implementatie van de wijziging en de eventuele financiële en contractuele gevolgen daarvan. De wijziging blijft beperkt tot hetgeen redelijkerwijs noodzakelijk is om uitvoering te kunnen blijven geven aan gewijzigde wet- en regelgeving, landelijke beleidskaders, taakstellingen, bekostigingssystematiek of uitvoeringsvoorschriften.