2. Procedure
Procedure
Title: Europese aanbesteding percutane hartkleppen (TAVI) Maastricht UMC+
Description: Bij het Hart+Vaat Centrum van het Maastricht UMC+ wil men de percutane aortakleppen, genaamd Transcatheter Aortic Valve Implementation inclusief opleiding en klinische ondersteuning (wanneer gewenst voor de uitvoering van percutane aortaklepvervangingen) aanbesteden. Hierbij wordt er gebruik gemaakt van de Europese Openbare Aanbestedingsprocedure. De Inschrijver wordt gevraagd een aanbieding te doen voor het leveren van TAVI’s, zoals gespecificeerd in het Programma van Eisen en het Inschrijfformulier. 220 stuks per jaar met een geraamde groei van om en bij de 5% per jaar
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33182220 Cardiac valve
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Percutane hartklep (TAVI)
Description: Percutane hartklep (TAVI) 220 stuks per jaar met een geraamde groei van om en bij de 5% per jaar
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De raamovereenkomst kan worden verlengd