545618-2023 - ResultRomania-București: Textbooks
Contract award notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Achizitia de manuale școlare
Reference number: 42470121_2022_PAAPD1167488
II.1.2.
Main CPV code
22112000 Textbooks
II.1.4.
Short description
Achizitia de manuale scolare pentru clasele a I-a, a II-a și a VI-a - conform caietului de sarcini publicat in SEAP.
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor 18 zile.
Autoritatea contractanta va raspunde la solicitarile de clarificari in a 11-a zi inainte de data depunerii ofertelor, printr-un raspuns consolidat.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2.
Description
II.2.1.
Religie - Cultul Baptist – clasa a II-a
Lot No: 222
II.2.2.
Additional CPV code(s)
II.2.4.
Description of the procurement
Religie - Cultul Baptist – clasa a II-a, predare în limba română -conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Comunicare în limba maternă germană – clasa I
Lot No: 106
Comunicare în limba maternă germană – clasa I, predare în limba germană, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Comunicare în limba maternă croată – clasa I
Lot No: 105
Comunicare în limba maternă croată – clasa I, predare în limba croată, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Istoria și tradițiile minorității italiene – clasa a VI-a
Lot No: 619
Istoria și tradițiile minorității italiene – clasa a VI-a, limba de predare italiană - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Comunicare în limba maternă neogreacă – clasa I
Lot No: 109
Comunicare în limba maternă neogreacă – clasa I, predare în limba neogreacă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Istorie - clasa a VI-a
Lot No: 628
Istorie - clasa a VI-a, cu predare în limba română - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Istoria și tradițiile minorității poloneze– clasa a VI-a
Lot No: 621
Istoria și tradițiile minorității poloneze– clasa a VI-a, limba de predare polonă - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Istoria și tradițiile minorității ucrainene – clasa a VI-a
Lot No: 627
Istoria și tradițiile minorității ucrainene – clasa a VI-a, cu predare în limba ucraineană - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Comunicare în limba română pentru școlile și secțiile în limba de predare maternă maghiară – clasa I
Lot No: 116
Comunicare în limba română pentru școlile și secțiile în limba de predare maternă maghiară – clasa I, predare în limba maghiară - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Comunicare în limba maternă rusă – clasa a II-a
Lot No: 207
Comunicare în limba maternă rusă – clasa a II-a, predare în limba rusă - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Comunicare în limba maternă italiană – clasa I
Lot No: 107
Comunicare în limba maternă italiană – clasa I, predare în limba italiană, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Comunicare în limba maternă bulgară – clasa I
Lot No: 103
Comunicare în limba maternă bulgară – clasa I, predare în limba bulgară, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Istoria și tradițiile minorității rușilor lipoveni – clasa a VI-a
Lot No: 623
Istoria și tradițiile minorității rușilor lipoveni – clasa a VI-a, limba de predare rusă - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Comunicare în limba maternă italiană – clasa a II-a
Lot No: 205
Comunicare în limba maternă italiană – clasa a II-a, predare în limba italiană - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Comunicare în limba română pentru școlile și secțiile cu predare în limba sârbă – clasa I
Lot No: 115
Comunicare în limba română pentru școlile și secțiile cu predare în limba sârbă – clasa I, predare în limba sârbă- conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Educație tehnologică și aplicații practice - clasa a VI-a
Lot No: 610
Educație tehnologică și aplicații practice - clasa a VI-a, predare în limba română - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Biologie - clasa a VI-a
Lot No: 601
Biologie - clasa a VI-a, predare în limba română - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Limba și literatura maternă sârbă – clasa a VI-a
Lot No: 644
Limba și literatura maternă sârbă – clasa a VI-a, cu predare în limba sârbă - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Educaţie muzicală pentru minoritatea sârbă– clasa a VI-a
Lot No: 605
Educaţie muzicală pentru minoritatea sârbă– clasa a VI-a, predare în limba sârbă - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba slovacă– clasa a II-a
Lot No: 219
Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba slovacă– clasa a II-a, predare în limba slovacă - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Fizică - clasa a VI-a
Lot No: 611
Fizică - clasa a VI-a, predare în limba română - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Matematică și explorarea mediului – clasa I
Lot No: 117
Matematică și explorarea mediului – clasa I, predare în limba română - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Religie - Cultul Romano-Catolic de lb. maghiară – clasa a II-a
Lot No: 230
Religie - Cultul Romano-Catolic de lb. maghiară – clasa a II-a, predare în limba maghiară - conform caieului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Religie – Cultul Creștin după Evanghelie– clasa a II-a
Lot No: 223
Religie – Cultul Creștin după Evanghelie– clasa a II-a, predare în limba română - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Istoria și tradițiile minorității elene – clasa a VI-a
Lot No: 617
Istoria și tradițiile minorității elene – clasa a VI-a, predare în limba neogreacă - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba sârbă– clasa a II-a
Lot No: 218
Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba sârbă– clasa a II-a, predare în limba sârbă - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Limba modernă 2 (turcă) - clasa a VI-a
Lot No: 637
Limba modernă 2 (turcă) - clasa a VI-a, cu predare în limba română - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Religie - Cultul Romano-Catolic de lb. maghiară – clasa a VI-a
Lot No: 661
Religie - Cultul Romano-Catolic de lb. maghiară – clasa a VI-a, cu predare în limba maghiară - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Limba modernă 1 – intensiv (italiană) - clasa a VI-a
Lot No: 629
Limba modernă 1 – intensiv (italiană) - clasa a VI-a, limba de predare în limba română - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Religie - Cultul Greco - Catolic – clasa a II-a
Lot No: 225
Religie - Cultul Greco - Catolic – clasa a II-a, predare în limba română - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Limba și literatura maternă maghiară – clasa a VI-a
Lot No: 641
Limba și literatura maternă maghiară – clasa a VI-a, cu predare ăn limba maghiară - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Limba modernă 2 (spaniolă)­- clasa a VI-a
Lot No: 636
Limba modernă 2 (spaniolă)­- clasa a VI-a, cu predare în limba română - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Religie-Cultul Creștin după Evanghelie-clasa I
Lot No: 120
Religie - Cultul Creștin după Evanghelie - clasa I, predare în limba română - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Limba și literatura maternă italiană – clasa a VI-a
Lot No: 638
Limba și literatura maternă italiană – clasa a VI-a, cu predare în limba italiană - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Limba și literatura maternă neogreacă – clasa a VI-a
Lot No: 642
Limba și literatura maternă neogreacă – clasa a VI-a, cu predare în limba neogreacă - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Limba și literatura maternă cehă – clasa a VI-a
Lot No: 640
Limba și literatura maternă cehă – clasa a VI-a, cu predare în limba cehă - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Religie - Cultul Baptist - clasa a VI-a
Lot No: 652
Religie - Cultul Baptist - clasa a VI-a, cu predare în limba română - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Comunicare în limba română pentru școlile și secțiile cu predare în limba germană – clasa a II-a
Lot No: 214
Comunicare în limba română pentru școlile și secțiile cu predare în limba germană – clasa a II-a, predare în limba germană - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Comunicare în limba română – clasa I
Lot No: 101
Comunicare în limba română – clasa I, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Religie – Cultul Ortodox Ucrainean – clasa I
Lot No: 122
Religie – Cultul Ortodox Ucrainean – clasa I, predare în limba ucraineană - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Religie - Cultul Adventist – clasa I
Lot No: 118
Religie - Cultul Adventist – clasa I, predare în limba română - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Limba și literatura română - clasa a VI-a
Lot No: 648
Limba și literatura română - clasa a VI-a, cu predare în limba română - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba maternă maghiară – clasa a II-a
Lot No: 217
Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba maternă maghiară – clasa a II-a, predare în limba maghiară - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Limba și literatura maternă rusă – clasa a VI-a
Lot No: 643
Limba și literatura maternă rusă – clasa a VI-a, cu predare în limba rusă - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Limba modernă 2 (chineză) - clasa a VI-a
Lot No: 633
Limba modernă 2 (chineză) - clasa a VI-a, cu predare în limba română - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Limba și literatura maternă ucraineană – clasa a VI-a
Lot No: 646
Limba și literatura maternă ucraineană – clasa a VI-a, cu predare în limba ucraineană - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Religie - Cultul Evanghelic C.A. (germană) – clasa a VI-a
Lot No: 654
Religie - Cultul Evanghelic C.A. (germană) – clasa a VI-a, cu predare în limba germană - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Comunicare în limba maternă sârbă – clasa a II-a
Lot No: 208
Comunicare în limba maternă sârbă – clasa a II-a, cu predare în limba sârbă - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Religie - Cultul Penticostal – clasa a II-a
Lot No: 228
Religie - Cultul Penticostal – clasa a II-a, predare în limba română - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Matematică și explorarea mediului – clasa a II-a
Lot No: 215
Matematică și explorarea mediului – clasa a II-a, predare în limba română - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Religie - Cultul Adventist – clasa a II-a
Lot No: 221
Religie - Cultul Adventist – clasa a II-a, predare în limba română - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Comunicare în limba maternă turcă – clasa I
Lot No: 112
Comunicare în limba maternă turcă – clasa I, predare în limba turcă - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Religie - Cultul Ortodox Ucrainean – clasa a VI-a
Lot No: 650
Religie - Cultul Ortodox Ucrainean – clasa a VI-a, cu predare în limba ucraineană - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Comunicare în limba română – clasa a II-a
Lot No: 213
Comunicare în limba română – clasa a II-a, predare în limba română - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Religie - Cultul Evanghelic C.A. (germană)– clasa I
Lot No: 121
Religie - Cultul Evanghelic C.A. (germană)– clasa I, predare în limba germană - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Religie - Cultul Creștin după Evanghelie - clasa a VI-a
Lot No: 653
Religie - Cultul Creștin după Evanghelie - clasa a VI-a, cu predare în limba română - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Istoria și tradițiile minorității cehe – clasa a VI-a
Lot No: 615
Istoria și tradițiile minorității cehe – clasa a VI-a, predare în cehă - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Religie - Cultul Greco-catolic - clasa a VI-a
Lot No: 655
Religie - Cultul Greco-catolic - clasa a VI-a, cu predare în limba română - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Limba și literatura română pentru școlile și secțiile cu predare în limba maternă maghiară – clasa a VI-a
Lot No: 647
Limba și literatura română pentru școlile și secțiile cu predare în limba maternă maghiară – clasa a VI-a, cu predare în limba maghiară, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Istoria și tradițiile minorității rrome – clasa a VI-a
Lot No: 622
Istoria și tradițiile minorității rrome – clasa a VI-a, limba de predare rromani - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Istoria și tradițiile minorității maghiare – clasa a VI-a
Lot No: 620
Istoria și tradițiile minorității maghiare – clasa a VI-a, limba de predare maghiară - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Limba modernă 1 – intensiv (spaniolă) - clasa a VI-a
Lot No: 630
Limba modernă 1 – intensiv (spaniolă) - clasa a VI-a, cu predare în limba română - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Religie - Cultul Adventist de ziua a Şaptea - clasa a VI-a
Lot No: 651
Religie - Cultul Adventist de ziua a Şaptea - clasa a VI-a, cu predare în limba română - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Comunicare în limba maternă ucraineană – clasa I
Lot No: 113
Comunicare în limba maternă ucraineană – clasa I, predare în limba ucraineană - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Educaţie muzicală pentru minoritatea ucraineană– clasa a VI-a
Lot No: 608
Educaţie muzicală pentru minoritatea ucraineană– clasa a VI-a, predare în limba ucraineană - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Religie - Cultul Penticostal – clasa I
Lot No: 123
Religie - Cultul Penticostal – clasa I, predare în limba română - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Religie – Cultul Unitarian – clasa a II-a
Lot No: 231
Religie – Cultul Unitarian – clasa a II-a, predare în limba maghiară - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Istoria și tradițiile minorității sârbe – clasa a VI-a
Lot No: 624
Istoria și tradițiile minorității sârbe – clasa a VI-a, limba de predare sârbă - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Istoria și tradițiile minorității turce – clasa a VI-a
Lot No: 626
Istoria și tradițiile minorității turce – clasa a VI-a, limba de predare turcă - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Religie - Cultul Reformat (maghiară) – clasa a II-a
Lot No: 229
Religie - Cultul Reformat (maghiară) – clasa a II-a, predare în limba maghiară - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Religie - Cultul Musulman (turcă)– clasa a VI-a
Lot No: 656
Religie - Cultul Musulman (turcă)– clasa a VI-a, cu predare în limba turcă - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Comunicare în limba maternă croată – clasa a II-a
Lot No: 204
Comunicare în limba maternă croată – clasa a II-a, predare în limba croată - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Comunicare în limba maternă ucraineană – clasa a II-a
Lot No: 211
Comunicare în limba maternă ucraineană – clasa a II-a, predare în limba ucraineană - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Comunicare în limba maternă maghiară – clasa I
Lot No: 108
Comunicare în limba maternă maghiară – clasa I, cu predare în limba maghiară, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Istoria și tradițiile minorității croate – clasa a VI-a
Lot No: 616
Istoria și tradițiile minorității croate – clasa a VI-a, predare în limba croată - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba maternă cehă– clasa a II-a
Lot No: 216
Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba maternă cehă– clasa a II-a, predare în limba cehă - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Religie-Cultul Reformat (maghiară)–clasa I
Lot No: 124
Religie - Cultul Reformat (maghiară)– clasa I, predare în limba maghiară - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Educație muzicală pentru minoritatea maghiară– clasa a VI-a
Lot No: 604
Educație muzicală pentru minoritatea maghiară– clasa a VI-a, predare în limba maghiară - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Comunicare în limba maternă cehă – clasa a II-a
Lot No: 203
Comunicare în limba maternă cehă – clasa a II-a, predare în limba cehă - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Comunicare în limba maternă turcă – clasa a II-a
Lot No: 210
Comunicare în limba maternă turcă – clasa a II-a, predare în limba turcă - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Istoria și tradițiile minorității germane–clasa a VI-a
Lot No: 618
Istoria și tradițiile minorității germane – clasa a VI-a, limba de predare germană - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Religie - Cultul Penticostal - clasa a VI-a
Lot No: 659
Religie - Cultul Penticostal - clasa a VI-a, cu predare în limba română - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Matematică - clasa a VI-a
Lot No: 649
Matematică - clasa a VI-a, cu predare în limba română - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba ucraineană– clasa a II-a
Lot No: 220
Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba ucraineană– clasa a II-a, predare în limba ucraineană - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Religie - Cultul Ortodox de Rit Vechi (ruși lipoveni) – clasa a VI-a
Lot No: 658
Religie - Cultul Ortodox de Rit Vechi (ruși lipoveni) – clasa a VI-a, cu predare în limba rusă - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Religie – Cultul Ortodox Ucrainean – clasa a II-a
Lot No: 227
Religie – Cultul Ortodox Ucrainean – clasa a II-a, predare în limba ucraineană - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Comunicare în limba maternă bulgară – clasa a II-a
Lot No: 202
Comunicare în limba maternă bulgară – clasa a II-a, predare în limba bulgară - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Comunicare în limba maternă rusă – clasa I
Lot No: 110
Comunicare în limba maternă rusă – clasa I, predare în limba rusă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Religie - Cultul Evanghelic C.A. (germană) – clasa a II-a
Lot No: 224
Religie - Cultul Evanghelic C.A. (germană) – clasa a II-a, predare în limba germană - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Educaţie muzicală pentru minoritatea slovacă– clasa a VI-a
Lot No: 606
Educaţie muzicală pentru minoritatea slovacă– clasa a VI-a, predare în limba slovacă - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Comunicare în limba maternă neogreacă – clasa a II-a
Lot No: 206
Comunicare în limba maternă neogreacă – clasa a II-a, predare în limba neogrecă - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Limba modernă 2 (italiană) - clasa a VI-a
Lot No: 634
Limba modernă 2 (italiană) - clasa a VI-a, cu predare în limba română - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Istoria și tradițiile minorității slovace – clasa a VI-a
Lot No: 625
Istoria și tradițiile minorității slovace – clasa a VI-a, limba de predare slovacă - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Educație muzicală pentru minoritatea turcă– clasa a VI-a
Lot No: 607
Educație muzicală pentru minoritatea turcă– clasa a VI-a, predare în limba turcă - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Religie - Cultul Romano-Catolic de lb.maghiară - clasa I
Lot No: 125
Religie - Cultul Romano-Catolic de lb.maghiară - clasa I, predare în limba maghiară - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Istoria și tradițiile minorității bulgare – clasa a VI-a
Lot No: 614
Istoria și tradițiile minorității bulgare – clasa a VI-a, predare în limba bulgară - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Geografie - clasa a VI-a
Lot No: 612
Geografie - clasa a VI-a, predare în limba română - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Comunicare în limba maternă slovacă – clasa a II-a
Lot No: 209
Comunicare în limba maternă slovacă – clasa a II-a, cu predare în limba slovacă - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Religie - Cultul Ortodox - clasa a VI-a
Lot No: 657
Religie - Cultul Ortodox - clasa a VI-a, cu predare în limba română - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Consiliere și dezvoltare personală - clasa a VI-a
Lot No: 602
Consiliere și dezvoltare personală - clasa a VI-a, predare în limba romană - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Limba modernă 2 (japoneză ) - clasa a VI-a
Lot No: 635
Limba modernă 2 (japoneză ) - clasa a VI-a, cu predare în limba română - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Comunicare în limba modernă (spaniolă) – clasa a II-a
Lot No: 212
Comunicare în limba modernă (spaniolă) – clasa a II-a, predare în limba română - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Limba și literatura maternă bulgară – clasa a VI-a
Lot No: 639
Limba și literatura maternă bulgară – clasa a VI-a, cu predare în limba bulgară - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Religie - Cultul Unitarian – clasa a VI-a
Lot No: 663
Religie - Cultul Unitarian – clasa a VI-a, cu predare în limba maghiară - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Comunicare în limba maghiară pentru școlile și secțiile cu limba de predare română – clasa I
Lot No: 102
Comunicare în limba maghiară pentru școlile și secțiile cu limba de predare română – clasa I, cu predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Religie - Cultul Unitarian – clasa I
Lot No: 126
Religie - Cultul Unitarian – clasa I, predare în limba maghiară - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Limba modernă 1(spaniolă) - clasa a VI-a
Lot No: 632
Limba modernă 1(spaniolă) - clasa a VI-a, cu predare în limba română - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Limba și literatura maternă slovacă – clasa a VI-a
Lot No: 645
Limba și literatura maternă slovacă – clasa a VI-a, cu predare în limba slovacă - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Religie - Cultul Ortodox de Rit Vechi (ruși lipoveni) – clasa a II-a
Lot No: 226
Religie - Cultul Ortodox de Rit Vechi (ruși lipoveni), limba de predare rusă – clasa a II-a - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Limba modernă 1(italiană) - clasa a VI-a
Lot No: 631
Limba modernă 1(italiană) - clasa a VI-a, cu predare în limba română - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Educație socială - clasa a VI-a
Lot No: 609
Educație socială - clasa a VI-a, predare în limba română - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Religie - Cultul Reformat (maghiară)– clasa a VI-a
Lot No: 660
Religie - Cultul Reformat (maghiară)– clasa a VI-a, cu predare în limba maghiară - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Informatică și TIC - clasa a VI-a
Lot No: 613
Informatică și TIC - clasa a VI-a, predare în limba română - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Comunicare în limba maternă cehă – clasa I
Lot No: 104
Comunicare în limba maternă cehă – clasa I, predare în limba cehă, conform caietului de sarcini publicat SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Comunicare în limba maternă slovacă – clasa I
Lot No: 111
Comunicare în limba maternă slovacă – clasa I, predare în limba slovacă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Religie - Cultul Romano-catolic de lb. română - clasa a VI-a
Lot No: 662
Religie - Cultul Romano-catolic de lb. română - clasa a VI-a, cu predare în limba română - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Comunicare în limba maghiară pentru școlile și secțiile cu limba de predare română – clasa a II-a
Lot No: 201
Comunicare în limba maghiară pentru școlile și secțiile cu limba de predare română – clasa a II-a, predare în limba maghiară - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Religie - Cultul Baptist –clasa I
Lot No: 119
Religie - Cultul Baptist –clasa I, predare în limba română - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Educație muzicală pentru minoritatea germană – clasa a VI-a
Lot No: 603
Educație muzicală pentru minoritatea germană – clasa a VI-a, predare în limba germană - conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Comunicare în limba modernă (engleză) – clasa I
Lot No: 114
Comunicare în limba modernă (engleză) – clasa I, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la Art. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la Art. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.