54595-2026 - Result
Poland – Vehicles for the emergency services – Dostawa lekkiego samochodu rozpoznawczo-ratowniczego typu SLRr dla KP PSP w Sokołowie Podlaskim.
Contract or concession award notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDostawa lekkiego samochodu rozpoznawczo-ratowniczego typu SLRr dla KP PSP w Sokołowie Podlaskim.
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest dostawa lekkiego samochodu rozpoznawczo-ratowniczego typu SLRr dla KP PSP w Sokołowie Podlaskim zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. Zamawiający w ramach prawa opcji przewiduje skorzystanie z dostawy 1 lekkiego samochodu operacyjnego. Zamawiający skorzysta z prawa opcji najpóźniej do 28.10.2025 r. Skorzystanie z prawa opcji uzależnione jest od wystąpienia następujących okoliczności: a) uzyskania oszczędności w udzielonym zamówieniu, b) pozyskania dodatkowych środków finansowych, c) wystąpienia nagłej, niemożliwej do przewidzenia potrzeby doposażenia. Przedmiot zamówienia winien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia. b) być nowy i zgodny z obowiązującymi normami. c) posiadać komplet dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej.
Previous notice490096-2025
Internal identifierPT.2370.3.2025
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 34144200 Vehicles for the emergency services
Additional classification (cpv): 35110000 Firefighting, rescue and safety equipment, 34110000 Passenger cars
5. Lot
LotLOT-0001
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest dostawa lekkiego samochodu rozpoznawczo-ratowniczego typu SLRr dla KP PSP w Sokołowie Podlaskim zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. Zamawiający w ramach prawa opcji przewiduje skorzystanie z dostawy 1 lekkiego samochodu operacyjnego. Zamawiający skorzysta z prawa opcji najpóźniej do 28.10.2025 r. Skorzystanie z prawa opcji uzależnione jest od wystąpienia następujących okoliczności: a) uzyskania oszczędności w udzielonym zamówieniu, b) pozyskania dodatkowych środków finansowych c) wystąpienia nagłej, niemożliwej do przewidzenia potrzeby doposażenia Przedmiot zamówienia winien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia. b) być nowy i zgodny z obowiązującymi normami. c) posiadać komplet dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej.
Options
Description of the optionsZamawiający w ramach prawa opcji przewiduje skorzystanie z dostawy 1 lekkiego samochodu operacyjnego. Zamawiający skorzysta z prawa opcji najpóźniej do 28.10.2025 r. Skorzystanie z prawa opcji uzależnione jest od wystąpienia następujących okoliczności: a) uzyskania oszczędności w udzielonym zamówieniu, b) pozyskania dodatkowych środków finansowych c) wystąpienia nagłej, niemożliwej do przewidzenia potrzeby doposażenia. Cena przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji będzie odpowiadać cenie zaoferowanej przez Wykonawcę w ramach zamówienia podstawowego.