547675-2024 - Competition
Netherlands – Supply services of personnel including temporary staff – Instellen dynamisch aankoopsysteem (DAS) voor inhuur - Stichting Werken in Gelderland
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Instellen dynamisch aankoopsysteem (DAS) voor inhuur - Stichting Werken in Gelderland
Description: Door de Stichting Werken in Gelderland (WIG) wordt een DAS ingesteld voor inhuur van tijdelijke capaciteit ten behoeve van aangesloten organisaties in de Stichting WIG. Voor de uitvoering van het DAS wordt het digitale platform van www.flextender.nl ingezet. Aanvragen worden gelijktijdig op www.flextender.nl en www.werkeningelderland.nl/inhuur gepubliceerd. Hier zal per nadere uitvraag ook de uitgebreide beschrijving en deelnemende organisatie te lezen zijn. Als bijlage bij documenten is een lijst toegevoegd van ALLE aangesloten organisaties aan de Stichting WIG. Een deel van deze aangesloten organisaties zal deel nemen en gebruik maken van dit aangekondigde DAS. Hierna te noemen deelnemer. > 221.000,00 euro
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Inhuur tijdelijke capaciteit
Description: Inhuur tijdelijke capaciteit > 221.000,00 euro
Internal identifier: 1