547879-2026 - Competition
Cyprus – Construction work – Ενεργειακή Αναβάθμιση του Λυκείου Αγίου Νικολάου στην Λεμεσό
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
TitleΕνεργειακή Αναβάθμιση του Λυκείου Αγίου Νικολάου στην Λεμεσό
DescriptionΕνεργειακή Αναβάθμιση ενός υφιστάμενου σχολείου, στα πλαίσια του έργου Δημιουργία Σχολείων Μηδενικής Κατανάλωσης Ενέργειας του προγράμματος ΘΑλΕΙΑ 2021-2027 και του ευρωπαϊκού έργου Τεχνικής Βοήθειας PEDIA (Προώθηση της Ενεργειακής Απόδοσης και Ανάπτυξη Καινοτόμων Προσεγγίσεων στα Σχολεία).
Internal identifier15/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractWorks
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45310000 Electrical installation work, 45320000 Insulation work, 45321000 Thermal insulation work
5. Lot
LotLOT-0001