See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Europese aanbesteding Hardware en Serverruimte
Description: Perceel 1 Hardware betreft het volgende. De levering van hardware en bijbehorende dienstverlening ten behoeve van de kantoorautomatisering van Zorginstituut Nederland. Onder dit perceel vallen onder andere laptops, desktops, mobiele telefoons, tablets, beeldschermen, randapparatuur, bekabeling en overige werkplekapparatuur die door medewerkers van Zorginstituut Nederland wordt gebruikt. De dienstverlening binnen dit perceel bestaat uit onder meer advisering bij de aanschaf van hardware, levering, installatie waar van toepassing, garantieafhandeling, break-fix dienstverlening en lifecycle management. De exacte specificaties, aantallen en te bestellen hardware worden per bestelling door Zorginstituut Nederland bepaald. Zorginstituut Nederland behoudt hierbij de regie over merk- en typekeuzes. Perceel 2 Serverruimten betreft het volgende. De dienstverlening binnen dit perceel bestaat uit onder andere advisering, leveringen, break-fix en garantie afhandeling, lifecycle management activiteiten, ondersteuning bij het inrichten en het beheren van de complete netwerkconfiguraties, van hardware tot de daarop operationele software. Het operationele beheer bestaat uit 24x7 incident en change management, onderhoudswerkzaamheden en verzorgen van administratie en rapportages.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Additional classification (cpv): 72514000 Computer facilities management services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1 Hardware
Description: Perceel 1 Hardware betreft het volgende. De levering van hardware en bijbehorende dienstverlening ten behoeve van de kantoorautomatisering van Zorginstituut Nederland. Onder dit perceel vallen onder andere laptops, desktops, mobiele telefoons, tablets, beeldschermen, randapparatuur, bekabeling en overige werkplekapparatuur die door medewerkers van Zorginstituut Nederland wordt gebruikt. De dienstverlening binnen dit perceel bestaat uit onder meer advisering bij de aanschaf van hardware, levering, installatie waar van toepassing, garantieafhandeling, break-fix dienstverlening en lifecycle management. De exacte specificaties, aantallen en te bestellen hardware worden per bestelling door Zorginstituut Nederland bepaald. Zorginstituut Nederland behoudt hierbij de regie over merk- en typekeuzes.
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2 Serverruimte
Description: Perceel 2 Serverruimten betreft het volgende. De dienstverlening binnen dit perceel bestaat uit onder andere advisering, leveringen, break-fix en garantie afhandeling, lifecycle management activiteiten, ondersteuning bij het inrichten en het beheren van de complete netwerkconfiguraties, van hardware tot de daarop operationele software. Het operationele beheer bestaat uit 24x7 incident en change management, onderhoudswerkzaamheden en verzorgen van administratie en rapportages.
Additional nature of the contract: Services