548333-2026 - Result
Netherlands – Drinking-water treatment plant construction work – Nieuwbouw Filtergebouw PS Sellingen
Contract or concession award notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Nieuwbouw Filtergebouw PS Sellingen
Description: Project omschrijving De scope van project Nieuwbouw Filtergebouw GF02 Sellingen omvat de volgende onderdelen: het filtergebouw: een volledige nieuwbouw van meerdere verdiepingen en met plat dak, waarin de nieuwe waterlijn en spoelwaterlijn (behalve slibbuffers en zandsilo) worden gerealiseerd; slibbuffers en zandsilo: twee ronde tanks met trappen waarin slib wordt opgeslagen, met daartussen een zandsilo; gaslijn: gasfakkelinstallatie waarin afgevangen methaangas wordt bewerkt, opgeslagen en afgefakkeld.
Internal identifier: 2024.0032
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45252126 Drinking-water treatment plant construction work
Additional classification (cpv): 41110000 Drinking water
5. Lot
Lot: LOT-0000