See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: ACHIZȚIE MOBILIER IN CADRUL PROIECTULUI ,, DOTAREA CU ECHIPAMENTE TIC, MOBILIER SI MATERIALE EDUCAȚIONALE SI SPORTIVE A UNITĂȚILOR DE ÎNVĂȚĂMÂNT DIN MUNICIPIUL CARANSEBEȘ’’ - COD FF-PNRR-DOTARI-2023-6075
Description: ACHIZȚIE MOBILIER IN CADRUL PROIECTULUI ,, DOTAREA CU ECHIPAMENTE TIC, MOBILIER SI MATERIALE EDUCAȚIONALE SI SPORTIVE A UNITĂȚILOR DE ÎNVĂȚĂMÂNT DIN MUNICIPIUL CARANSEBEȘ’’ - COD FF-PNRR-DOTARI-2023-6075 Conform Caiet de Sarcini A. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor 6 Zile. B. Autoritatea contractanta raspunde la solicitarile de clarificari/informatii suplimentare in a 3 zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Internal identifier: 1/3227947/2024
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39000000 Furniture (incl. office furniture), furnishings, domestic appliances (excl. lighting) and cleaning products
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: ACHIZȚIE MOBILIER IN CADRUL PROIECTULUI ,, DOTAREA CU ECHIPAMENTE TIC, MOBILIER SI MATERIALE EDUCAȚIONALE SI SPORTIVE A UNITĂȚILOR DE ÎNVĂȚĂMÂNT DIN MUNICIPIUL CARANSEBEȘ’’ - COD FF-PNRR-DOTARI-2023-6075 Conform Caiet de Sarcini.
Internal identifier: 1