551062-2026 - Competition
Netherlands – Technical testing, analysis and consultancy services – Laboratoriummetingen
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Laboratoriummetingen
Description: De RDI is op zoek naar een leverancier die laboratoriummetingen uit gaat voeren. De laboratoriummetingen bestaan uit de onderstaande vier componenten: 1. Radio-eigenschappen (RF): Het uitvoeren van metingen aan radioapparaten om te toetsen of deze voldoen aan de eisen; 2. Elektromagnetische compatibiliteitsaspecten (EMC): Het uitvoeren van metingen aan uitrusting (Apparaten) of radioapparaten om te toetsen of deze voldoen aan de eisen; 3. Gezondheids- en veiligheidsaspecten: Het uitvoeren van testen en beproevingen aan radioapparaten om te toetsen of deze voldoen aan de eisen; 4. Cyberaspecten: het onderzoeken van de cybersecurity-eisen van radioapparatuur met een internetverbinding. € 1.400.000,- exclusief btw
Internal identifier: 202411212
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71600000 Technical testing, analysis and consultancy services
Additional classification (cpv): 71900000 Laboratory services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Verlengopties