2. Procedure
Procedure
Title: DAS hout voor beschoeiing
Description: Met deze aanbesteding wil Aanbestedende dienst tot een rechtmatige werkwijze komen voor het verkrijgen van (gecertificeerd geleverd) hout voor onze bedrijfsprocessen, die ze flexibiliteit geeft. We willen leveranciers vinden die we op een eenvoudige wijze willen laten concurreren, maar waarbij wij indien nodig ook snel over het materiaal willen kunnen beschikken tegen gunstige tarieven. circa 140.000,- per jaar gemiddeld
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Aanbestedende dienst wenst via deze procedure we tot een rechtmatige werkwijze komen voor het verkrijgen van hout voor haar bedrijfsprocessen, die ze flexibiliteit geeft. Ze wil leveranciers vinden die ze op een eenvoudige wijze wil laten concurreren, maar waarbij ze indien nodig ook snel over het materiaal willen kunnen beschikken tegen gunstige tarieven en wederzijds lage administratieve kosten.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 03410000 Wood
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Hout ten behoeve van beschoeiing, kunstwerken en omheining
Description: Betreft levering van gecertificeerd hout
Internal identifier: 1
Titel: DAS hout voor beschoeiing
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 03410000 Hout
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1