556151-2026 - Competition
Netherlands – Business and management consultancy and related services – Rijksbrede Europese Aanbesteding Inkoop(advies)diensten en Contract- en leveranciersmanagement 2027 - 2031
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Rijksbrede Europese Aanbesteding Inkoop(advies)diensten en Contract- en leveranciersmanagement 2027 - 2031
Description: Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van een raamovereenkomst met per perceel een aantal dienstverleners op het gebied van inkoopdiensten en contract- en leveranciersmanagement. De opdracht bestaat uit drie percelen: Perceel 1: Operationele en tactische inkoopdiensten; Perceel 2: Strategisch en specialistische inkoop(advies)diensten; Perceel 3: Contract- en leveranciersmanagement. Meer informatie over bovenstaande drie hoofdonderdelen treft u aan in paragraaf 2.1.4 van het beschrijvend document. De raamovereenkomsten worden gesloten voor een initiële periode van 24 maanden. Na de initiële periode bestaat de mogelijkheid voor de opdrachtgever om de Raamovereenkomsten tweemaal stilzwijgend met maximaal 12 maanden per keer te verlengen. Maximale waarde € 430.000.000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79400000 Business and management consultancy and related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Operationele en tactische inkoopdiensten
Description: Meer informatie over dit perceel treft u aan in paragraaf 2.1.4 van het beschrijvend document. Maximale waarde € 153.000.000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Initiële periode van 24 maanden, met de mogelijkheid om de raamovereenkomst tweemaal met maximaal 12 maanden per keer te verlengen.
Lot: LOT-0002
Title: Strategische en specialistische inkoop(advies)diensten
Description: Meer informatie over dit perceel treft u aan in paragraaf 2.1.4 van het beschrijvend document. Maximale waarde € 167.000.000
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Contract- en leveranciersmanagement
Description: Meer informatie over dit perceel treft u aan in paragraaf 2.1.4 van het beschrijvend document. € 110.000.000
Internal identifier: 3