556980-2019 - ResultRomania-Cluj-Napoca: Lighting systems
Contract award notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Achiziția de aparate de iluminat LED
Reference number: 27
II.1.2.
Main CPV code
31527260 Lighting systems
II.1.4.
Short description
Achizitia de aparate de iluminat LED, conform descrierilor din caietul de sarcini.
Se va incheia un acord-cadru. Cantitati minime-maxime acord-cadru si cantitati minime-maxime contract subsecvent – conform anexei la caietul de sarcini. Valoarea celui mai mare contract subsecvent este 1 180 750,00 RON fara TVA.
Se vor putea solicita clarificari cu cel mult 20 de zile anterior datei limita de depunere oferte; se va raspunde la clarificari in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement