2. Procedure
Procedure
Title: Testfaciliteiten STM ATBNG
Description: Om de STM ATBNG te testen dient een testtrein te beschikken over ATBNG. De testtrein dient een dieseltrein te zijn; de combinatie EVC en STM ATBNG kan alleen getest worden op ATBNG spoor. ATB NG-spoor ligt alleen in Nederland in Limburg en Friesland/Groningen (beide in concessie bij Arriva). Hier ligt niet geëlektrificeerd spoor. Voor een reële en representatieve test heeft een passagierstrein de voorkeur vanwege de lengte van de trein. De combinatie van het voorgaande brengt zich mee dat, omwille van de voorgenoemde technische karakteristieken, slechts de treinen van Arriva (zoals gefabriceerd door Stadler) voldoen. Er is geen redelijk alternatief of substituut daar er geen andere passagierstreinen zijn die over ATBNG spoor rijden dan die van Arriva. Een (andere) trein eerst laten ombouwen naar ATBNG brengt zodanige investeringen met zich mee dat het doen van deze investeringen niet als een redelijk alternatief wordt gezien. 3.000.000,-
Internal identifier: TB-2020-35-01
Type of procedure: Negotiated without prior call for competition
Main features of the procedure: Aankondiging vrijwillige transparantie vooraf t.b.v. de Ontwikkeling STM ATBng
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72212140 Railway traffic control software development services
Additional classification (cpv): 34000000 Transport equipment and auxiliary products to transportation
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Aanvullende opdracht voor testfaciliteiten en ondersteuning alsook inbouw van de STM in testtreinen 3000000
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 34620000 Rolling stock