See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Constructie van nieuwe HUB Rails (Werkplaats van Schaarbeek)
Description: De opdracht betreft het (gedeeltelijke) ontwerp, de bouw en het onderhoud (Design & Build) van een “nieuwe hub rail” (voor de productie van spoorstaven van verschillende lengtes) gelegen op de Production Plant Schaarbeek te Haren. Het omvat voornamelijk: - De studies die nodig zijn om aan de behoeften van het project te voldoen (een deel van het design werd al door de aanbesteder bestudeerd); - De levering en installatie van industrieel materieel voor het snijden, lassen, bewerken en behandelen van spoorstaven; - Sloop en verwijdering van oude installaties; - De bouw van een industrieel gebouw; - Ontwerp, levering, installatie, programmering, configuratie, integratie, testen en inbedrijfstelling van automatiseringssystemen voor de productielijnen; - De aanleg van opslagplaatsen voor spoorstaven; - De aanleg van een nieuw afvalpark; - Stroomvoorziening, verlichting, brandveiligheid, grondwerken, burgerlijke bouwkunde werken, aanleg van dienstwegen, verwijdering van materialen en grondmateriaal, ... die voor de uitvoering van het project nodig zijn; - Omnium onderhoud gedurende de waarborgtermijn van 2 jaren van het industriële gebouw na de voorlopige oplevering; - Omnium onderhoud gedurende de waarborgtermijn van 2 jaren van de industriële uitrustingen en van het automatiseringssysteem na de voorlopige oplevering. Het onderhoud na de definitieve oplevering maakt geen deel uit van deze opdracht.
Internal identifier: TR-246304
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45254200 Construction work for manufacturing plant
Additional classification (cpv): 42414300 Portal jib cranes, 71323000 Engineering-design services for industrial process and production, 71323200 Plant engineering design services, 45213250 Construction work for industrial buildings, 42662100 Electric welding equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: TR-246304 - 1
Internal identifier: 1