558255-2019 - ResultRomania-Mediaș: Micropalaeontological analysis services
Contract award notice – utilities
Services
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Analiza complexă a probelor de carotă mecanică
Reference number: 14056826/2019/S146.1SED
II.1.2.
Main CPV code
71351300 Micropalaeontological analysis services
II.1.4.
Short description
Analiza complexa a probelor de carota mecanica.
Numărul de zile pana la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor/candidaturilor: 15 zile.
Entitatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatii suplimentare cu 10 zile inainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement