558633-2026 - Result
Belgium – IT services: consulting, software development, Internet and support – Aankoop van een ERP-systeem incl. implementatie, licenties en onderhoud
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Aankoop van een ERP-systeem incl. implementatie, licenties en onderhoud
Description: Deze overheidsopdracht voorziet de automatisering en het beheer van de belangrijkste bedrijfsprocessen van de aanbestedende overheid d.m.v. de implementatie van een geïntegreerd softwaresysteem (Enterprise Resource Planning of ERP). De overeenkomst wordt gesloten voor een periode van 4 jaar met 2 mogelijke verlengingen van 3 jaar.
Internal identifier: PPP103-2702/6382/2025-SJB-04-101-LVD
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ERP-systeem incl. licenties en onderhoud
Description: ERP-systeem incl. licenties en onderhoud
Internal identifier: 2025-SJB-04-101-LVD_1
Additional classification (cpv): 72212451 Enterprise resource planning software development services