See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Fitinguri din PE utilizate pentru sudura cap-cap, la sudura prin electrofuziune, robinete de gaz cu sfera si piese atipice dimensional – cod CPV: 44163230-1 – Racorduri pentru tevi (Rev. 2)”
Description: Fitinguri din PE utilizate pentru sudura cap-cap, la sudura prin elecrofuziune, robinete de gaz cu sferă şi piese atipice dimensional, utilizate la realizarea reţelelor de distribuţie, branşamentelor, lucrărilor de investiţie şi remedierea defectelor din cadrul Delgaz Grid. Achizitia este cuprinsa in Planul de Achizitii 2023 – la pozițiile nr. 1419;1423;1427 si 1431
Internal identifier: 1419,1423,1427,1431
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44163230 Pipe connectors
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Lot 1 - Fitinguri din PE utilizate la sudura cap-cap
Description: Fitinguri din PE utilizate pentru sudura cap-cap utilizate la realizarea reţelelor de distribuţie, branşamentelor, lucrărilor de investiţie şi remedierea defectelor din cadrul Delgaz Grid.
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Lot 2 - Fitinguri din PE utilizate la sudura prin electrofuziune
Description: Fitinguri din PE utilizate la sudura prin electrofuziune, utilizate la realizarea reţelelor de distribuţie, branşamentelor, lucrărilor de investiţie şi remedierea defectelor din cadrul Delgaz Grid.
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Lot 3 - Robinete de gaz cu sfera
Description: Fitinguri din PE, respectiv robinete de gaz cu sfera utilizate la realizarea reţelelor de distribuţie, branşamentelor, lucrărilor de investiţie şi remedierea defectelor din cadrul Delgaz Grid.
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Lot 4 - Fitinguri atipice dimensional pentru investitii si mentenanta
Description: Fitinguri din PE, respectiv piese atipice dimensional, sunt utilizate la realizarea reţelelor de distribuţie, branşamentelor, lucrărilor de investiţie şi remedierea defectelor din cadrul Delgaz Grid.
Internal identifier: 4