559621-2023 - ResultRomania-București: Clustering software package
Contract award notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Acord-cadru de furnizare Soluție HCI pentru centrul de date tip 1
Reference number: 5129783_2022_PAAPD1358071
II.1.2.
Main CPV code
48626000 Clustering software package
II.1.4.
Short description
Încheierea unui acord-cadru de furnizare, cu un singur operator economic, în vederea achiziţionării produsului ,,Soluție HCI pentru centrul de date tip 1”.
Termen limită de solicitare clarificări la documentație atribuire: 17 zile anterior datei limită de depunere oferte.
Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar şi complet tuturor solicitărilor de clarificări în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement
Cantitatea minimă estimată a acordului-cadru 1 cpl.
Cantitatea maximă estimată a acordului-cadru 11 cpl.
Cantitățile estimate ale celui mai mare contract subsecvent ce urmează a fi încheiat: cantitatea minimă 1 cpl.; cantitatea maximă 6 cpl.
Valoarea estimată a celui mai mare contract subsecvent care se estimează că va fi încheiat: 15.222.600,00 lei fără TVA.