2. Procedure
Procedure
Title: Доставка на лични предпазни средства и специални работни облекла за персонала на ДП РАО
Description: Поръчката обхваща доставка на лични предпазни средства и специални работни облекла, обособени в 18 (осемнадесет) самостоятелни позиции. Специалното работно облекло за работа в Контролираната зона (КЗ) е предназначено да защитава от радиоактивно замърсяване тялото на работещите в среда с йонизиращи лъчения. 18 (осемнадесетте) обособени позиции са с наименования, както следва: Обособена позиция № 1 с наименование: „Защитни средства за ръцете”; Обособена позиция № 2 с наименование: „Специални защитни средства за ръцете”; Обособена позиция № 3 с наименование: „Защитни средства за краката”; Обособена позиция № 4 с наименование: „Защитни средства за крака за работа в КЗ”; Обособена позиция № 5 с наименование: „Специални защитни средства за крака”; Обособена позиция № 6 с наименование: „Специални защитни средства за крака за работа в КЗ”; Обособена позиция № 7 с наименование: „Защитни средства за главата”; Обособена позиция № 8 с наименование: „Защитни средства за очите и лицето”; Обособена позиция № 9 с наименование: „Специални защитни средства за очите и лицето”; Обособена позиция № 10 с наименование: „Защитни средства за дихателните пътища”; Обособена позиция № 11 с наименование: „Специални защитни средства за дихателните пътища модел 1”; Обособена позиция № 12 с наименование: „Специални защитни средства за дихателните пътища модел 2”; Обособена позиция № 13 с наименование: „Защитни средства за тялото”; Обособена позиция № 14 с наименование: „Защитни средства за работа на височина”; Обособена позиция № 15 с наименование: „Защитни средства при огневи работи”; Обособена позиция № 16 с наименование: „Работно облекло”; Обособена позиция № 17 с наименование: „Предпазно работно облекло”; Обособена позиция № 18 с наименование: „Специално работно облекло за работа в КЗ”. Изискванията относно количествата и техническите показатели (стандарти) по всяка една обособена позиция са описани подробно в приложената Техническа спецификация с № 01-141/16.06.2025 г.
Internal identifier: 506785
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 18100000 Occupational clothing, special workwear and accessories
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Обособена позиция №18:Специално работно облекло за работа в КЗ
Description: Предметът на поръчката включва доставка на 8 вида специално работно облекло за работа в КЗ, като техническите характеристики и изискванията са подробно описани в Техническа спецификация № 01-141/16.06.2025г. Общо количество: 11 220 броя, 125 000 чифта.
Internal identifier: 507368
Main classification (cpv): 35113400 Protective and safety clothing