560674-2026 - Competition
Netherlands – Radioactive-, toxic-, medical- and hazardous waste services – Monostroom Gevaarlijk afval Rijksoverheid
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Monostroom Gevaarlijk afval Rijksoverheid
Description: Onderhavige opdracht betreft het verwerken van de Monostroom Gevaarlijk afval. Het gaat in deze om het inzamelen (op Centrale inzamelpunten), afvoeren en verwerken van Gevaarlijke afvalstoffen én het leveren van inzamelingsmiddelen (emballage). Emballage betreft daarbij zowel huur als koop. Aanvullend hoort ook de administratieve verwerking van facturen richting de Deelnemende diensten tot de opdracht. De Aanbestedende dienst hanteert voor de gehele contractperiode van 4 jaar (inclusief optiejaar) een raming van de opdrachtomvang van circa 12.000.000 kilogram Gevaarlijk afval , circa 44.000 stuks koopemballage en circa 10.500 stuks huuremballage. Verder verwacht de Aanbestedende dienst voor de gehele contractperiode van 4 jaar (inclusief optiejaar) een raming van 100 uur voor de inzet van een technisch milieu adviseur. Aanvullend schat de Aanbestedende dienst in dat er mogelijk voor circa 2.000.000 kilogram additioneel Gevaarlijk afval erbij komt
Internal identifier: 202603046
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90520000 Radioactive-, toxic-, medical- and hazardous waste services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Onderhavige opdracht betreft het verwerken van de Monostroom Gevaarlijk afval. Het gaat in deze om het inzamelen (op Centrale inzamelpunten), afvoeren en verwerken van Gevaarlijke afvalstoffen én het leveren van inzamelingsmiddelen (emballage). Emballage betreft daarbij zowel huur als koop. Aanvullend hoort ook de administratieve verwerking van facturen richting de Deelnemende diensten tot de opdracht. 11.000.000 Kilo gevaarlijk afval in totaal over 4 jaar
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De startdatum van de Overeenkomst is bepaald op 1 januari 2027 met een initiële duur van 3 jaar. De einddatum van de Overeenkomst is daarmee bepaald op 31 december 2029. Indien gebruik wordt gemaakt van de optie tot verlenging van 1 jaar loopt de opdracht tot maximaal 31 december 2030.