561287-2026 - Competition
Netherlands – Road-maintenance works – Groot Onderhoud N377 Slagharen - De Krim
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Groot Onderhoud N377 Slagharen - De Krim
Description: • het uitvoeren van asfaltwerkzaamheden aan hoofdrijbaan, fietspaden, parkeervakken en aansluitende verhardingen; • het plaatselijk volledig vervangen van de verhardingsconstructie; • het verwijderen, afvoeren en verwerken van vrijkomende materiaalstromen; • het vervangen van de bestaande VRI door een iVRI; • het aanbrengen, vervangen of herstellen van bermverhardingen, elementenverhardingen, uitwegen, bushaltes, riolering, duikers, bebording, markering, openbare verlichting en detectielussen; • het uitvoeren van groenwerkzaamheden, watergang-/afwateringswerkzaamheden en werkzaamheden aan oever-/beschoeiingsconstructies; • het treffen, onderhouden en verwijderen van tijdelijke verkeersmaatregelen en bereikbaarheidsvoorzieningen; • het uitvoeren van communicatie- en omgevingsmaatregelen; • het uitvoeren van overige bijkomende werkzaamheden. 1
Internal identifier: 22.O.154
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45233141 Road-maintenance works
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 22.O.154
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45233141 Trabajos de mantenimiento de carreteras
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1