561352-2026 - Result
Netherlands – Guard services – Beheer & onderhoud toegang & toezicht tramsysteem
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Beheer & onderhoud toegang & toezicht tramsysteem
Description: Dde provincie Utrecht is concessieverlener voor het openbaar vervoer (bus en tram) in de regio. Voor de tram is een provinciale organisatie, het Beheer en realisatie OV-assets (BRO), verantwoordelijk als eigenaar van zowel de infrastructuur, ondersteunende systemen als het trammaterieel. BRO draagt zorg voor het onderhoud en de instandhouding van de infrastructuur, de ondersteunende systemen, het trammaterieel en de bijbehorende gebouwen. Deze aanbesteding betreft het beheer en onderhoud van de toegang en het toezicht van het tramsysteem. Om effectief toezicht te houden op de verschillende locaties en de toegang tot de complexen op een passende wijze te reguleren, is een systeem van camera’s en toegangsvoorzieningen geïnstalleerd. Onder het domein Toegang en Toezicht vallen alle technische middelen die onderdeel zijn van dit systeem, zoals controllers, paslezers, camera’s, cameramasten, reisregie en applicaties. De omvang is opgenomen in bijlage 1 Vraagspecificatie + bijlagen
Internal identifier: 24274
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79713000 Guard services
Additional classification (cpv): 50610000 Repair and maintenance services of security equipment, 79000000 Business services: law, marketing, consulting, recruitment, printing and security
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Beheer en onderhoud toegang en toezicht tramsysteem
Description: Beheer en onderhoud toegang en toezicht tramsysteem De omvang is opgenomen in bijlage 1 Vraagspecificatie.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Er is sprake van een dienstverleningsovereenkomst met een initiële looptijd van 48 maanden. Na het verstrijken van deze periode heeft de Aanbestedende dienst de mogelijkheid de Opdracht twee maal tegen dezelfde voorwaarden te verlengen voor een periode van telkens 24 maanden.
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 24274
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79713000 Servicios de guardias de seguridad
Clasificación adicional (cpv): 50610000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos de seguridad, 79000000 Servicios a empresas: legislación, mercadotecnia, asesoría, selección de personal, imprenta y seguridad
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: