2. Procedure
Procedure
Title: Realizacja kampanii KPO, ulotki
Description: Realizacja kampanii KPO, ulotki
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79341200 Advertising management services
Additional classification (cpv): 79341000 Advertising services, 79342200 Promotional services, 79810000 Printing services, 22462000 Advertising material
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Wydrukowanie oraz dostarczenie materiałów informacyjnych w ramach kampanii informacyjno-edukacyjnej dotyczącej centralnej e-rejestracji rozwijanej w ramach projektu „e Zdrowie KPO”
Description: Przedmiotem zamówienia jest: Wydrukowanie oraz dostarczenie do wskazanych lokalizacji kompletów ulotek informacyjnych, plakatów oraz naklejek w ramach kampanii informacyjno-edukacyjnej dotyczącej centralnej e-rejestracji rozwijanej w ramach projektu „e-Zdrowie KPO”.
Main classification (cpv): 79810000 Printing services
Additional classification (cpv): 22140000 Leaflets
Lot: LOT-0002
Title: Realizacja kampanii efektywnościowej online obejmującej usługę planowania, realizacji, optymalizacji i zakupu mediów dla kampanii nastawionej na pozyskanie aktywnych użytkowników aplikacji mojeIKP.
Description: Przedmiotem zamówienia jest realizacja ogólnopolskiej kampanii efektywnościowej online, której celem jest zwiększenie liczby aktywnych użytkowników aplikacji mojeIKP oraz wykorzystania usług e-zdrowia rozwijanych w ramach projektu „e Zdrowie KPO” oraz dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej w ramach naboru FERC Działania 2.1 Wysoka jakość i dostępność e-usług publicznych na realizację projektu pn. „Elektroniczna Platforma Gromadzenia, Analizy i Udostępniania zasobów cyfrowych o Zdarzeniach Medycznych (P1) – faza 3”.
Additional classification (cpv): 79341000 Advertising services, 79342200 Promotional services
Lot: LOT-0003
Title: Realizacja kampanii z udziałem influencerów obejmującej dobór twórców internetowych, planowanie, koordynację i realizację działań informacyjno-edukacyjnych promujących usługi e-zdrowia rozwijane w ramach projektu „e Zdrowie KPO”
Description: Przedmiotem zamówienia jest realizacja ogólnopolskiej kampanii informacyjno-edukacyjnej z udziałem influencerów, której celem jest budowanie świadomości i zwiększanie wykorzystania usług e-zdrowia rozwijanych w ramach projektu „e Zdrowie KPO”. Zamówienie obejmuje opracowanie koncepcji kampanii, identyfikację grup docelowych, dobór influencerów i twórców internetowych, przygotowanie materiałów komunikacyjnych, realizację działań promocyjnych w mediach społecznościowych oraz raportowanie efektów prowadzonych działań.
Lot: LOT-0004
Title: Zaplanowanie modelu dystrybucji, zakup oraz dostawa do wskazanych lokalizacji urządzeń typu smartband i ciśnieniomierzy wspierających korzystanie z funkcjonalności aplikacji mojeIKP rozwijanych w ramach projektu „e Zdrowie KPO”.
Description: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie modelu i ścieżki dystrybucji, zakup oraz dostawa urządzeń typu smartband i ciśnieniomierzy wspierających korzystanie z funkcjonalności aplikacji mojeIKP powstających i rozwijanych w ramach projektu „e Zdrowie KPO”. Celem zamówienia jest zwiększenie wykorzystania usług e-zdrowia, wsparcie użytkowników w monitorowaniu wybranych parametrów zdrowotnych oraz promowanie rozwiązań cyfrowych wspierających profilaktykę i zarządzanie zdrowiem.