2. Procedure
Procedure
Title: Europese openbare aanbestedingsprocedure ‘Continuïteit- en databeschermingsoplossing’
Description: Veiligheidsregio Noord- en Oost-Gelderland (VNOG) zoekt een opdrachtnemer voor de levering van een geïntegreerde continuïteit- en databeschermingsoplossing voor haar datacenters en Microsoft 365-omgeving. De oplossing omvat back-up, recovery, disaster recovery en cyber resilience, bestaande uit software (licenties), hardware (immutable object-opslag), implementatie, support en onderhoud. Doel is de bescherming van de continuïteit van de bedrijfsvoering en vitale digitale processen van de VNOG. De geraamde waarde van de opdracht bedraagt € 1.100.000 excl. btw voor de gehele looptijd. De overeenkomst kent een initiële looptijd van 5 jaar, met de mogelijkheid tot 3 verlengingen van elk 1 jaar (maximale looptijd 8 jaar).
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48710000 Backup or recovery software package
Additional classification (cpv): 48800000 Information systems and servers, 72910000 Computer back-up services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Zie beschrijvend document
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 48710000 Paquetes de software de copia de seguridad o recuperación
Clasificación adicional (cpv): 48800000 Sistemas y servidores de información, 72910000 Servicios de copia de seguridad
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Zie beschrijvend document