563635-2022 - ResultRomania-București: Various medicinal products
Contract award notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
MEDICAMENTE ONCOLOGICE II
Reference number: 4283929 2019 5466
II.1.2.
Main CPV code
33690000 Various medicinal products
II.1.4.
Short description
Achizitie medicamente 37 de loturi, necesare activitatii medicale din cadrul spitalului.
Descrierea si cantitatile sunt precizate in caietul de sarcini .
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este de 20 zile.
Termenul limita in care se va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare este in a 15-a zi dinainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2.
Description
II.2.1.
BETAMETAZONA DIPROPIONAT+BETAMETAZONA FOSFAT SODIC
Lot No: 34
II.2.2.
Additional CPV code(s)
II.2.4.
Description of the procurement
SUSP.INJ. 5MG/ML+2MG/ML -1ML
CARBAZOCHROMI SALICYLAS
Lot No: 37
SOL. INJ./ PERF.0.3 mg/ml
Ibuprofenum
Lot No: 32
solutie perfu. 400 mg/100ml
SULFAT DE MAGNEZIU
Lot No: 35
SOLUTIE INJECTABILA 250MG/ML -5 ML
Levosimendanum
Lot No: 33
conc.pt.sol.perf.2,5 mg/ml
FENTANYLUM
Lot No: 36
SOL. INJ. 0.05 mg/1ml-10 ml
NIVOLUMABUM 100mg
Lot No: 20
CONC. PT. SOL. PERF.
Bendamustinum 100 mg
Lot No: 10
pulb.pt.conc.sol.perf. 2.5mg/ml
Asparaginazum 10000UI.
Lot No: 28
pulb.pt.sol.inj. *5 flac
CISPLATINUM 10 MG
Lot No: 23
Eltrombopag 25mg
Lot No: 14
COMPR. FILM.
Calcii folinas
Lot No: 7
sol inj/perf 10 mg/ml- 10 ml
Olaratumab 500 mg
Lot No: 9
conc.pt.sol.perf. 10 g/ml
Ipilimumab 200 mg
Lot No: 13
conc.pt.sol.perf. 5 mg/ml
Daratumumab 100 mg
Lot No: 2
1 flacon din sticla x 5ml concentrat pentru solutie perfuzabila
Brentuximab vedotin
Lot No: 8
pulb.pt.conc.pt.sol.perf 50 mg
Azacitidinum 100 mg
Lot No: 29
pulb.pt.susp,inj 25 mg/ml
Bortezomibum 3.5 mg
Lot No: 30
pulb.pt.sol.inj.
OCRELIZUMAB 300mg
Lot No: 22
ELTROMBOPAG 50 mg
Lot No: 27
cutie x28cpr
Ipilimumab 50 mg
Lot No: 12
ROMIPLOSTIMUM 250mcg
Lot No: 18
PULB. PT. SOL. INJ.
Tretinoinum 10 mg
Lot No: 31
cutie* 100 caps,moi
ELTROMBOPAG 25 mg
Lot No: 26
PEMBROLIZUMABUM 50mg
Lot No: 21
Blinatumomab
Lot No: 4
1 flacon cu pulbere pentru concentrat pentru solutie perfuzabila x 38.5micrograme binatumomab + 1 flacon cu solutie stabilizata x 10ml
Bevacizumabum.
Lot No: 6
conc.pt.sol.perf. 25 mg/ml- 16 ml
Ramucirumab 100 mg
Lot No: 11
conc.pt.sol.perf. 10 mg/ml
Asparaginazum 10000UI
Lot No: 15
LIOF. PT. SOL.. INJ. / PERF. *10 flac
Trastuzumabum 150mg (se administreaza impreuna cu Perjeta)
Lot No: 16
PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF.
HYDROXYCARBAMIDUM 500mg
Lot No: 17
CAPS.
Bevacizumabum
Lot No: 5
conc.pt.sol.perf. 25 mg/ml- 4 ml
NIVOLUMABUM 40mg
Lot No: 19
Pertuzumab
Lot No: 1
Pulb.pt.conc.pt.sol.perf 420 mg
Daratumumab 400 mg
Lot No: 3
1 flacon din sticla x 20ml concentrat pentru solutie perfuzabila
ROMIPLOSTIMUM 250 mcg
Lot No: 25
pulb.pt. sol.inj.250 mcg
CISPLATINUM 50 MG
Lot No: 24