See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Sisteme de monitorizare glicemica, pompe de insulina, consumabile aferente si consumabilele pentru pompele si sistemele de monitorizare deja montate pacientilor
Description: ACORD CADRU furnizare produse. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor cf OUG 107/2017 Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20
Internal identifier: 5002142_2024_PAAPD1473018
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Sistem de monitorizare continua a glicemiei - I
Description: Natura si cantitatea produselor precum si valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se estimeaza ca va fi incheiat se regasesc in caietul de sarcini.
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Sistem de monitorizare continua a glicemiei - II
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Consumabile aferente sistemul de monitorizare continua a glicemiei - I
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Consumabile aferente sistemul de monitorizare continua a glicemiei - II
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: Sistem de pompa de insulina augmentata cu senzori de monitorizare continua a glicemiei
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: Sisteme de pompa de insulina cu senzori de monitorizare continua a glicemiei capabile de functionare in bucla inchisa (tip HCL)
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: Sistem de pompa de insulina fara tubulatura la exterior cu rezervor, canulă şi cateter încorporate în carcasă ermetică
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: Consumabile pompa de insulină augmentata cu senzori de monitorizare continuă a glicemiei (senzori, catetere si rezervoare)
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: Consumabile pentru sistem de pompa de insulina cu senzori de monitorizare continua a glicemiei capabile de functionare in bucla inchisa (tip HCL) – (senzori, catetere si rezervoare) – pachet pentru 3 luni
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: Consumabile pentru Sistem de pompa de insulina fara tubulatura la exterior cu rezervor, canulă şi cateter încorporate în carcasă ermetică
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: Consumabile pentru sistemele de monitorizare continuă a glicemiei Guardian 3 – (senzori)
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: Consumabile pompa de insulină augmentata cu senzori de monitorizare continuă a glicemiei (transmitatori)Medtronic 740G
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: Consumabile pentru Sistem de pompa de insulina cu senzori de monitorizare continua a glicemiei capabile de functionare in bucla inchisa (tip HCL) – (transmitatori)
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: Consumabile pentru sistemele de monitorizare continuă a glicemiei Guardian 3 – (transmitatori)
Internal identifier: 14