2. Procedure
Procedure
Title: Muutosturvavalmennusten hankinta
Description: Hankinnan kohteena on työnantajan lakisääteinen muutosturvavalmennus tuotannollistaloudellisista syistä irtisanotuille työntekijöille ja viranhaltijoille. Hankittava palvelu ostetaan kokonaispalveluna eli palveluntuottaja vastaa palvelusta kokonaisvaltaisesti. Palvelun tarkempi kuvaus löytyy liitteestä 2 Palvelukuvaus.
Internal identifier: VD/5603/02.08.00.00/2026
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Avoin menettely
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 80400000 Adult and other education services
5. Lot
Lot: LOT-0000