567128-2026 - Competition
Poland – Non-alcoholic beverages – Dostawa produktów żywnościowych do 35 WOG tj. napoi bezalkoholowych przeznaczonych na bieżące żywienie żołnierzy jednostek wojskowych znajdujących się w rejonie zaopatrywania 35 WOG w 2027 r.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa produktów żywnościowych do 35 WOG tj. napoi bezalkoholowych przeznaczonych na bieżące żywienie żołnierzy jednostek wojskowych znajdujących się w rejonie zaopatrywania 35 WOG w 2027 r.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów żywnościowych do 35 WOG tj. napoi bezalkoholowych przeznaczonych na bieżące żywienie żołnierzy realizowanego na podstawie Rozporządzenia Ministra Obrony Narodowej kandydacką z dnia 4.12.2014 r. w sprawie bezpłatnego wyżywienia żołnierzy zawodowych i żołnierzy pełniących służbę (Dz. U. 2019 poz. 1604 ze zm.), Rozporządzenia Ministra Obrony Narodowej z dnia 24.03.2011 r. w sprawie wyżywienia żołnierzy czynnej służby wojskowej (Dz. U. 2019 poz. 1134 ze zm.) i innych aktów prawnych. Przedmiotem zamówienia są napoje bezalkoholowe wykorzystywane do żywienia w stołówkach Rejon Odpowiedzialności 35. WOG. Szczegółowy opis znajduje się w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ
Internal identifier: 39/ŻYW/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15980000 Non-alcoholic beverages
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zamawiający na podstawie zapisu art. 441 ust 1 ustawy Pzp (prawo opcji) przewiduje możliwość zwiększenia dostaw przedmiotu zamówienia do 300% wartości zamówienia podstawowego. Zamawiający przy ustaleniu wartości zamówienia uwzględnił największy możliwy zakres tego zamówienia z uwzględnieniem prawa opcji zgodnie z art. 31 ust 2 ustawy Pzp. Zamawiający informuje, że ilości zawarte w formularzach cenowych obejmują zakres zamówienia podstawowego oraz wynikające z prawa opcji. W przypadku zastosowania przez Zamawiającego prawa opcji, ceny jednostkowe podane w formularzu cenowym oferty Wykonawcy, nie podlegają zmianie. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji wyłącznie w okresie obowiązywania umowy. Zamawiający zastosuje prawo opcji w przypadku wyczerpania ilości określonego asortymentu objętego zamówieniem podstawowym, lub w innych uzasadnionych przypadkach określonych w załączniku do SWZ tj. wzór umowy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia lub zmniejszenia ilości danego artykułu kosztem innego w granicach nie przekraczających ogólnej ceny ofertowej.