567231-2026 - Planning
Poland – Public road transport services – Wykonanie usług z zakresu publicznego transportu zbiorowego na liniach: Ł Łaziska, M Łaziska, N Łaziska, Z Orzesze stanowiących przewozy o charakterze użyteczności publicznej
Prior information notice or a periodic indicative notice used only for information
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Wykonanie usług z zakresu publicznego transportu zbiorowego na liniach: Ł Łaziska, M Łaziska, N Łaziska, Z Orzesze stanowiących przewozy o charakterze użyteczności publicznej
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego, obejmujących przewozy autobusowe osób w dni robocze na liniach komunikacyjnych: Ł Łaziska, M Łaziska, N Łaziska oraz Z Orzesze, dla których organizatorem publicznego transportu zbiorowego jest Miasto Łaziska Górne.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60112000 Public road transport services