2. Procedure
Procedure
Title: Inhuur uitzendkrachten tot en met schaal 8 Cao Gemeenten
Description: De overeenkomsten voor de levering van uitzendkrachten aan de gemeente met de huidige leveranciers eindigen van rechtswege op 31 oktober 2025. Het doel van deze aanbesteding is om te komen tot een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor de inhuur van uitzendkrachten tot en met schaal 8 van de Cao Gemeenten. -
Internal identifier: 20250113157402
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79600000 Recruitment services
Additional classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Het doel van deze aanbesteding is om te komen tot een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor de inhuur van uitzendkrachten tot en met schaal 8 van de Cao Gemeenten.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De uitvoering van de opdracht is gepland vanaf het moment van ingangsdatum van de raamovereenkomst, gepland van 1 november 2025 tot en met 31 oktober 2027, met een optie tot eenzijdige verlenging door opdrachtgever van tweemaal met twaalf maanden. De raamovereenkomst wordt gesloten door ondertekening van de definitieve raamovereenkomst door alle betrokken partijen.