568161-2024 - Result
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleServicii de reparaţie planificată tip RTG, înlocuire roti monobloc, osii-ax, discuri de frână, coroane disc de frana uzate complet sau defecte la osiile montate, refacere protectie anticoroziva si vopsire integrala in sistem poliuretanic, servicii de recond. / inlocuiri de subansamble / piese / materiale constatate pe fluxul de reparatie ca necesar a fi efectuate la vagoane de calatori seria 2176
DescriptionServicii de reparaţie planificată tip RTG, înlocuire roti monobloc, osii-ax, discuri de frână, coroane disc de frana uzate complet sau defecte la osiile montate, refacere protectie anticoroziva si vopsire integrala in sistem poliuretanic, servicii de reconditionari / inlocuiri de subansamble / piese / materiale constatate pe fluxul de reparatie ca necesar a fi efectuate la vagoane de calatori seria 2176. Operatorul economic va putea solicita clarificari cu 18 zile inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor, entitatea contractanta raspunzand in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare cu 11 zile inaintea termenului limita de depunere a ofertelor.
Internal identifierSNTFCMR 36/2024 cod unic identificare A1-RO11054545-2024-1728 (var. 15.05.2024)
Type of procedureOpen
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 50222000 Repair and maintenance services of rolling stock
5. Lot
LotLOT-0000
TitleDefault lot
DescriptionCantitatea minima si maxima a acordului cadru precum si a celui mai mare contract subsecvent ce urmeaza a se achizitiona este conform Anexei A, atasata la documentatia de atribuire, din cauza caracterelor limitate.
Internal identifier1