568865-2022 - ResultRomania-București: Police uniforms
Contract award notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Echipament din componența uniformelor de poliție : cravată, costum termic, mănuși din piele, mănuși, pulover (bărbați/femei)
Reference number: 4553144/2022/470891
II.1.2.
Main CPV code
35811200 Police uniforms
II.1.4.
Short description
Se intenționează achiziționarea echipamentului din componența uniformei de poliție - cravată, costum termic, mănuşi din piele, mănuşi de serviciu, pulover, în conformitate cu prevederile caietului de sarcini.
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere aofertelor/candidaturilor : 9 zile (inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor)
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/ informatiilor suplimentare: 5 zile inainte de termenul limita de depunere a ofertelor
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2.
Description
II.2.1.
Mănuşi din piele (bărbaţi/femei)
Lot No: 3
II.2.2.
Additional CPV code(s)
II.2.4.
Description of the procurement
Cantitate estimată Acord-Cadru : min - 100 buc max. - 10.000 buc
Cantitate Contract Subsecvent : min - 25 buc max -5.000 buc
Cravată
Lot No: 1
Cantitate estimată Acord-Cadru : min - 5.000 buc max. - 60.000 buc
Cantitate Contract Subsecvent : min - 250 buc max -14.680 buc
Mănuşi de serviciu (bărbaţi/femei)
Lot No: 4
Cantitate Contract Subsecvent : min - 250 buc max -5.600 buc
Costum termic (bărbaţi/femei)
Lot No: 2
Cantitate estimată Acord-Cadru : min - 500 buc max. - 550.000 buc
Pulover (bărbaţi/femei)
Lot No: 5
Cantitate estimată Acord-Cadru : min - 6.000 buc max. - 57.000 buc
Cantitate Contract Subsecvent : min - 10 buc max -7.000 buc