2. Procedure
Procedure
Title: Talent Ontwikkeling en Duurzame Inzetbaarheid
Description: De aan te besteden opdracht heeft betrekking op Talentontwikkeling en Duurzame Inzetbaarheid. perceel 1: €579.000,- perceel 2: € 9.969.400,-
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Europese aanbesteding, Openbaar, twee percelen.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79634000 Career guidance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Talentenscan en Trainingen
Description: 1. Talentenscan leveren en rapporten uitbrengen 2. Opleiding en/of certificering van loopbaanadviseurs Opdrachtnemers perceel 2 3. Opleiding interne teambegeleiders (zijnde RWS-medewerkers) €600.000
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Loopbaan ontwikkeltrajecten
Description: 1. Duidingsgesprek van talentenscan (perceel 1) 2. Loopbaan ontwikkeltraject 3. Loopbaanexpertise 4. Van Werk Naar Werk 5. Netwerkspecialist €10.000.000,-
Internal identifier: 2