570834-2026 - Competition
Belgium – Construction work – Oproep tot deelneming voor het ontwerp en de bouw (DB) van een nieuw zwembad te Bornem, inclusief een verplichte optie inzake volledig onderhoud (DBM)
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Oproep tot deelneming voor het ontwerp en de bouw (DB) van een nieuw zwembad te Bornem, inclusief een verplichte optie inzake volledig onderhoud (DBM)
Description: Zie selectieleidraad
Internal identifier: 26/034
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1