2. Procedure
Procedure
Title: Schoonmaak & Glasbewassing
Description: De opdracht omvat het uitvoeren van schoonmaakonderhoud (dagelijks, periodiek en regie) en glasbewassing (gevelglas, separatieglas en luifel) van het kantoorgebouw van de Aanbestedende Dienst. Schoonmaak oppervlakte ca. 6.000 m2. Glasbewassing oppervlakte ca. 9.000 m2.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90911200 Building-cleaning services
Additional classification (cpv): 90911300 Window-cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Schoonmaak & Glasbewassing Schoonmaak oppervlakte ca. 6.000 m2. Glasbewassing oppervlakte ca. 9.000 m2.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Onder ‘aanvullende diensten’ wordt verstaan: alle extra werkzaamheden die aanvullend zijn op het reguliere dagelijkse en laagfrequente schoonmaakonderhoud.