2. Procedure
Procedure
Title: Financieel systeem (SaaS)
Description: Een goed werkend systeem waarmee een adequate financiële administratie gevoerd kan worden tijdens de gebruiksperiode. Het systeem vervangt het huidige systeem van Unit4, UNIT4 Enterprise Resource Planning, waarmee de overeenkomst afloopt op 31-12-2027. Betrouwbaar, toekomstbestendig, gebruiksvriendelijk en stabiel, dat is wat de VRH wil. De VRH zoekt dit systeem als SaaS-oplossing, waarbij het systeem wordt gehost op een locatie die valt onder Europese regelgeving. De VRH vraagt daarnaast ondersteuning bij inrichting, beheer en ontwikkeling. Afhankelijk van inschrijvingen.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
Additional classification (cpv): 72250000 System and support services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Afhankelijk van de mogelijkheden overweegt de VRH om (na afloop van lopende overeenkomsten) functionaliteiten in het systeem te integreren of aanvullend van de leverancier van het financieel systeem af te nemen. Het financiële systeem fungeert als primaire bron voor financiële gegevens, waarbij omliggende systemen via gestandaardiseerde integraties gegevens kunnen uitwisselen. De oplossing dient ruimte te bieden voor uitbreiding met aanvullende modules van de leverancier zelf, oplossingen van partners of door middel van aangeboden gestandaardiseerde koppelingen met andere systemen. Met zo’n oplossing kan de ondersteuning van de financiële keten stapsgewijs worden doorontwikkeld en kunnen procesverbeteringen in de komende jaren worden gerealiseerd. Zoals bijvoorbeeld de functie van contractbeheer. Deze functionaliteiten betreffen de functionaliteiten die aansluiten op het financiële proces of aanvullende nieuwe functionaliteiten. Eventuele aanvullingen die tijdens de looptijd worden ingezet worden als onderdeel van deze aanbesteding en de daaruit volgende overeenkomst gezien.
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Financieel systeem (SaaS)
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
Clasificación adicional (cpv): 72250000 Servicios de sistemas y apoyo
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: