572685-2023 - ResultRomania-Ploiești: Professional services for the gas industry
Contract award notice – utilities
Services
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Servicii de operatii speciale cu echipamente wireline/ slickline pentru sondele operate de SNGN ROMGAZ SA – Filiala de Inmagazinare Gaze Naturale Depogaz Ploiesti SRL
Reference number: 34915261_2023_PAAPD1402745
II.1.2.
Main CPV code
76100000 Professional services for the gas industry
II.1.4.
Short description
Obiectul achizitiei il constituie prestarea de servicii „Servicii de operatii speciale cu echipamente wireline/ slickline pentru sondele operate de SNGN Romgaz SA – Filiala de Inmagazinare Gaze Naturale Depogaz Ploiesti SRL”
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18.
Entitatea contractanta va raspunde solicitarilor de clarificari in a 11-a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement
„Servicii de operatii speciale cu echipamente wireline/ slickline pentru sondele operate de SNGN Romgaz SA – Filiala de Inmagazinare Gaze Naturale Depogaz Ploiesti SRL” - conform caietului de sarcini publicat in SEAP.