Description of the procurement
Ob ctr este proiect si exec lucr pt DE Craiova - Pitesti, Tr 3, de 31,75 km.In cf cu prev ctr, respv ale HG1/2018, event modif care pot interv in per de derulare a ctr se ref la urm fara a se limita la:
2. schimb. den. si/sau form. soc., schimb. care nu atrag crearea unei pj. noi;
5. modif. ce rezulta din adaptarea PT la realitatea din teren, inclusiv schimb de sol. teh. punctuale (și care pot include și modificările prevazute la punctul 8.2.1.13 din „Cerintele Beneficiarului”);