2. Procedure
Procedure
Title: Schoonmaak ten behoeve van 1Stroom (gemeenten Duiven en Westervoort)
Description: Deze aanbesteding heeft als doel om een schoonmaakleverancier te contracteren voor schoonmaak van de gebouwen die in bezit zijn van - of verhuurd worden door de gemeenten Duiven en Westervoort en die de beoogde kwaliteit levert tegen een marktconforme prijs. Opdrachtgever beoogt verder met deze aanbesteding een schoonmaakpartner te vinden die continuïteit in personeel biedt en tijdig communiceert over wijzigingen.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90900000 Cleaning and sanitation services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Options:
Description of the options: Optioneel een uitbreiding van drie (3) x twee (2) jaren tot en met uiterlijk 29 februari 2036. De maximale duur is dus negen (9) jaren.
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90900000 Servicios sanitarios y de limpieza
5. Lote
Lote: LOT-0000
Opciones:
574665-2026 - Mededinging
Nederland – Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten – Schoonmaak ten behoeve van 1Stroom (gemeenten Duiven en Westervoort)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties: