2. Procedure
Procedure
Title: Inspectie-, reparatie- en calamiteitenwerkzaamheden riolering en reinigingswerkzaamheden gemalen
Description: Deze aanbestedingsprocedure heeft als doel het sluiten van één raamovereenkomst (hierna: Overeenkomst) met één Inschrijver per perceel. De opdracht omvat het uitvoeren van reparaties aan de gemeentelijke riolering en het verhelpen van calamiteiten en incidentele klachten die zich voordoen binnen het rioolbeheer. Dit betreft zowel niet-spoedeisende als spoedeisende werkzaamheden binnen de gehele openbare ruimte van gemeente Venlo. De totale opdrachtwaarde (alle percelen bij elkaar) over de gehele looptijd van de overeenkomst bedraagt ongeveer €5.070.000,- exclusief btw. Voor een overzicht van de opdrachtwaarde per perceel verwijzen we u naar de inschrijvingsleidraad.
Internal identifier: 629288
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90470000 Sewer cleaning services
Additional classification (cpv): 90480000 Sewerage management services, 90640000 Gully cleaning and emptying services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Venlo-Zuid
Description: De werkzaamheden voor perceel 1 tot en met 4 bestaan grofweg uit reinigings- en inspectiewerkzaamheden en kleine civieltechnische werkzaamheden gericht op riolering. De meest voorkomende werkzaamheden zijn (niet limitatief): • Reinigen en/of verwijderen van obstakels in gemeentelijke huis- en kolkaansluitingen; • Herstel van gebreken of breuken aan huis- en kolkaansluitingen; • Herstel van gebreken of breuken aan het hoofdriool van buitenaf; • Aanleggen van huisaansluitingen van PVC conform standaarddetails, onder meer voor incidentele nieuwbouw; • Nieuw plaatsen, vervangen en/of repareren van (defecte) kolken, lijngoten en vergelijkbare voorzieningen; • Uitvoeren van een 24/7 storingsdienst voor spoedopdrachten, waaronder reiniging en ontstopping van huis- en kolkaansluitingen; • Verlenen van assistentie bij het oplossen van riool- en wateroverlastproblemen in de openbare ruimte, bij bewoners en bij bedrijven; • Incidentele reiniging van hoofd-, mini- en drukgemalen. De verwachte omvang voor de totale looptijd van de overeenkomst van perceel 1 bedraag ongeveer €1.500.000,- exclusief btw.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Gedurende de looptijd van de Overeenkomst behoudt de gemeente Venlo zich het recht voor om de Opdracht als volgt te wijzigen: - Overheveling werkzaamheden tussen percelen - Uitbreiding of vermindering areaal - Wijziging frequenties en planning - Duurzaamheid en innovatieve ontwikkelingen In de inschrijvingsleidraad wordt per onderwerp een nadere beschrijving gegeven.
Lot: LOT-0002
Title: Venlo-Oost
Description: De werkzaamheden voor perceel 1 tot en met 4 bestaan grofweg uit reinigings- en inspectiewerkzaamheden en kleine civieltechnische werkzaamheden gericht op riolering. De meest voorkomende werkzaamheden zijn (niet limitatief): • Reinigen en/of verwijderen van obstakels in gemeentelijke huis- en kolkaansluitingen; • Herstel van gebreken of breuken aan huis- en kolkaansluitingen; • Herstel van gebreken of breuken aan het hoofdriool van buitenaf; • Aanleggen van huisaansluitingen van PVC conform standaarddetails, onder meer voor incidentele nieuwbouw; • Nieuw plaatsen, vervangen en/of repareren van (defecte) kolken, lijngoten en vergelijkbare voorzieningen; • Uitvoeren van een 24/7 storingsdienst voor spoedopdrachten, waaronder reiniging en ontstopping van huis- en kolkaansluitingen; • Verlenen van assistentie bij het oplossen van riool- en wateroverlastproblemen in de openbare ruimte, bij bewoners en bij bedrijven; • Incidentele reiniging van hoofd-, mini- en drukgemalen. De verwachte omvang voor de totale looptijd van de overeenkomst van perceel 2 bedraag ongeveer €1.500.000,- exclusief btw.
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Venlo-West
Description: De werkzaamheden voor perceel 1 tot en met 4 bestaan grofweg uit reinigings- en inspectiewerkzaamheden en kleine civieltechnische werkzaamheden gericht op riolering. De meest voorkomende werkzaamheden zijn (niet limitatief): • Reinigen en/of verwijderen van obstakels in gemeentelijke huis- en kolkaansluitingen; • Herstel van gebreken of breuken aan huis- en kolkaansluitingen; • Herstel van gebreken of breuken aan het hoofdriool van buitenaf; • Aanleggen van huisaansluitingen van PVC conform standaarddetails, onder meer voor incidentele nieuwbouw; • Nieuw plaatsen, vervangen en/of repareren van (defecte) kolken, lijngoten en vergelijkbare voorzieningen; • Uitvoeren van een 24/7 storingsdienst voor spoedopdrachten, waaronder reiniging en ontstopping van huis- en kolkaansluitingen; • Verlenen van assistentie bij het oplossen van riool- en wateroverlastproblemen in de openbare ruimte, bij bewoners en bij bedrijven; • Incidentele reiniging van hoofd-, mini- en drukgemalen. De verwachte omvang voor de totale looptijd van de overeenkomst van perceel 3 bedraag ongeveer €900.000,- exclusief btw.
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Venlo-Noord
Description: De werkzaamheden voor perceel 1 tot en met 4 bestaan grofweg uit reinigings- en inspectiewerkzaamheden en kleine civieltechnische werkzaamheden gericht op riolering. De meest voorkomende werkzaamheden zijn (niet limitatief): • Reinigen en/of verwijderen van obstakels in gemeentelijke huis- en kolkaansluitingen; • Herstel van gebreken of breuken aan huis- en kolkaansluitingen; • Herstel van gebreken of breuken aan het hoofdriool van buitenaf; • Aanleggen van huisaansluitingen van PVC conform standaarddetails, onder meer voor incidentele nieuwbouw; • Nieuw plaatsen, vervangen en/of repareren van (defecte) kolken, lijngoten en vergelijkbare voorzieningen; • Uitvoeren van een 24/7 storingsdienst voor spoedopdrachten, waaronder reiniging en ontstopping van huis- en kolkaansluitingen; • Verlenen van assistentie bij het oplossen van riool- en wateroverlastproblemen in de openbare ruimte, bij bewoners en bij bedrijven; • Incidentele reiniging van hoofd-, mini- en drukgemalen. De verwachte totale omvang voor de gehele looptijd van dit perceel bedraagt ongeveer €900.000,- exclusief btw
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: Gehele gemeente
Description: De werkzaamheden voor perceel 5 bestaan grofweg uit (niet limitatief): • Jaarlijkse reiniging van hoofd-, mini- en drukgemalen; • Verlenen van assistentie bij het oplossen van problemen bij hoofd-, mini- en drukgemalen. De verwachte omvang voor de totale looptijd van de overeenkomst van perceel 5 bedraag ongeveer €270.000,- exclusief btw.
Internal identifier: 5
Main classification (cpv): 90640000 Gully cleaning and emptying services
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 629288
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90470000 Servicios de limpieza de alcantarillas
Clasificación adicional (cpv): 90480000 Servicios de gestión de alcantarillados, 90640000 Servicios de limpieza y vaciado de sumideros
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Venlo-Zuid
Identificador interno: 1
Opciones:
Lote: LOT-0002
Título: Venlo-Oost
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Título: Venlo-West
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Título: Venlo-Noord
Identificador interno: 4
Lote: LOT-0005
Título: Gehele gemeente
Identificador interno: 5
Clasificación principal (cpv): 90640000 Servicios de limpieza y vaciado de sumideros