576124-2026 - Competition
Netherlands – Insurance services – WGA ERD verzekering Stichting Swalm & Roer
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: WGA ERD verzekering Stichting Swalm & Roer
Description: Opdrachtgever overweegt om per 1 januari 2027 het eigenrisicodragerschap voor de WGA voort te zetten. Of aanbestedende dienst ook daadwerkelijk het eigenrisicodragerschap met een private verzekering voortzet voor de WGA is afhankelijk van het feit of het eigenrisicodragerschap een (financieel) aantrekkelijkere optie is dan de WGA financiering onder te brengen bij het UWV of het in eigen beheer te nemen. Robidus zal de analyse uitvoeren teneinde voorgaande te bepalen. Opdrachtgever had op peildatum 31-12-2025 606 werknemers in dienst. De gemaximeerde loonsom over 2025 bedraagt € 29.306.232,17. De daadwerkelijke omvang van de opdracht is bekend na de definitieve premieopgave WGA verzekering.
Internal identifier: 1033564
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1