2. Procedure
Procedure
Title: Sukcesywne dostawy artykułów spożywczych dla Centrum Reumatologii Sp. z o.o. tj. warzyw i owoców, warzyw korzeniowych, nabiału, drobiu – zamówienie nr 4.
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów spożywczych do Zamawiającego w asortymencie i ilościach określonych w dołączonym katalogu załącznik nr 1
Internal identifier: 2026.PN.14
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 03200000 Cereals, potatoes, vegetables, fruits and nuts
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część nr 1 Warzywa i owoce
Internal identifier: 2026.PN.14.1
Lot: LOT-0002
Title: Część nr 2 Warzywa korzeniowe
Internal identifier: 2026.PN.14.2
Lot: LOT-0003
Title: Część nr 3 Nabiał
Internal identifier: 2026.PN.14.3
Main classification (cpv): 15500000 Dairy products
Lot: LOT-0004
Title: Część nr 4 Drób
Internal identifier: 2026.PN.14.4
Main classification (cpv): 15112000 Poultry