576334-2020 - ResultRomania-Bucharest: Distribution boxes
Contract award notice – utilities
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Materiale pentru Smart Meters
Reference number: C2020/10840, 10850,10851
II.1.2.
Main CPV code
31213100 Distribution boxes
II.1.4.
Short description
Achizitie de materiale pentru Smart Meters: E-Distributie Muntenia S.A., E-Distributie Banat S.A., E- Distributie Dobrogea S.A.
Cantitati estimate minime si maxime ale contractului subsecvent: conform anexei „Cantitati estimate minime si maxime ale contractului subsecvent”.
Frecventa contractelor subsecvente: anual.
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data-limita de depunere a ofertelor este de 15 zile. Entitatea contractanta va raspunde, in mod clar si complet, tuturor solicitarilor de clarificari in a 11-a zi inainte de data-limita stabilita in anuntul de participare pentru depunerea ofertelor.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2.
Description
II.2.1.
Lot 3- Materiale pentru Smart Metrs
Lot No: 3
II.2.2.
Additional CPV code(s)
II.2.4.
Description of the procurement
Valoarea minima: 1,770,890.65 RON fara TVA; valoare maxima: 4,532,875.18.00 RON fara TVA; valoarea celui mai mare contract subsecvent- 1,770,890.65 RON fara TVA
Lot 1- Materiale pentru Smart Metrs
Lot No: 1
Valoarea minima: 3,935,405.25 RON fara TVA; valoare maxima: 11,806,230.00 RON fara TVA; valoarea celui mai mare contract subsecvent- 3,935,471.70 RON fara TVA
Lot 2- Materiale pentru Smart Metrs
Lot No: 2
Valoarea minima: 3,330,516.98 RON fara TVA; valoare maxima: 9,991,516.00 RON fara TVA; valoarea celui mai mare contract subsecvent- 3,330,578.64 RON fara TVA