577835-2026 - Competition
Netherlands – Sewerage management services – Preventief en correctief onderhoud minigemalen, rioolgemalen en randvoorzieningen gemeente Land van Cuijk
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Preventief en correctief onderhoud minigemalen, rioolgemalen en randvoorzieningen gemeente Land van Cuijk
Description: Jaarlijks preventief onderhoud en storingsafhandeling van de drukrioolgemalen, hoofdgemalen en randvoorzieningen. €0
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90480000 Sewerage management services
Additional classification (cpv): 45259100 Wastewater-plant repair and maintenance work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Contract voor 2 jaar met de optie om 1x met 2 jaar te verlengen.