578058-2026 - Competition
Netherlands – Energy and related services – Ondersteuning verduurzaming Verenigingen van Eigenaren
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Ondersteuning verduurzaming Verenigingen van Eigenaren
Description: De opdracht betreft het leveren van integrale ondersteuning bij verduurzaming van VvE’s bij de gemeenten Eindhoven, Veldhoven, Best, Oirschot en Geldrop-Mierlo. De ondersteuning moet binnen 2 jaar leiden tot een besluit op de ALV van een uitgekozen VvE voor het nemen van ten minste één verduurzamingsmaatregel. Dit is bij voorkeur een isolatiemaatregel maar andere maatregelen zijn ook bespreekbaar. Het aantal op deze wijze te bereiken VvE’s is 77 stuks in twee jaar, in het PVE staat dit nader omschreven. De werkzaamheden richten zich op het activeren van de VvE’s tot het nemen van maatregelen, het begeleiden en adviseren in het proces tot de besluitvorming en hierbij ook het aanspreekpunt zijn met een periodiek inloopspreekuur. De vervolgonderzoeken en daadwerkelijke uitvoering behoren niet tot de scope van de opdracht. Het betreft adviesdiensten voor VvE's van 5 gemeenten met als doel in totaal 77 duurzaamheidsmaatregelen in 2 jaar.
Internal identifier: 2026-0012
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71314000 Energy and related services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Advies over optoppen is mogelijk, zie het PvE